بخونید، خونده بشید!
راهنما
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
راهنما

•    موضوع آزاد چیست؟
موضوع آزاد رسانه ای جدید و منحصر به فرد برای انتشار و مطالعه بهترین مطالب تولید شده توسط کاربران وب است.
موضوع آزاد جاییست برای نشر داستان شما و خواندن آخرین رویداد های دنیای وب. در موضوع آزاد می‌توانید بهترین مطالب تولید شده توسط بسیاری از مدیران، هنرمندان، دانشجویان و اهل علم و تفکر را مطالعه و با نشر مطالب مفید، مخاطبین خود را پیدا کنید.

•    اصلا چرا باید محتوای خوب تولید کرد؟
چند صباحیست که افراد و سازمان های تیزبین به این نتیجه رسیده اند که راه برنده شدن و ماندگاری در دنیای مجازی شلوغ و اشباع شده از اطلاعات، فقط و فقط تولید محتوای به درد بخور است. با نشر محتوای ناب و مفید میتوانید خود را به عنوان مرجع اصلی در یک یا چند موضوع خاص مطرح کنید. مخاطبین با شناخت شما به عنوان یک مرجع متخصص در آن موضوع به شما اعتماد بیشتری کرده و نه تنها از مطالب خوب و تخصصی شما استفاده میکنند بلکه شما را به دوستان و اطرافیان خود نیز معرفی خواهند کرد. این قانون بازاریابی محتواست.

•    فرق موضوع آزاد با سایر سایت های خبری چیست؟
موضوع آزاد یک سایت خبری معمولی نیست. موضوع آزاد جایی برای نشر مطالب ناب شما و همچنین مطالعه بهترین مطالب وب فارسی است.
سیستم مدیریت محتوای موضوع آزاد به شما کمک خواهد کرد تا مطالب ناب خود را در معرض دید میلیون ها خواننده قرار داده و مخاطب خود را پیدا کنید.
از طرفی، سیستم شخصی سازی موضوع آزاد این امکام را به کاربران داده تا با ایجاد یک صفحه مطالعات شخصی، فقط مطالب مربوط به موضوعات مورد علاقه خود را مشاهده و مطالعه نمایند.

•    آیا درج مطلب در موضوع آزاد به سئوی سایت من کمک خواهد کرد؟
بله. با انتشار مطلب در موضوع آزاد این موقعیت برای شما ایجاد میشود که سایت و مطلب خود را در معرض دید میلیون ها خواننده موضوع آزاد قرار دهید. از آن‌جایی که مخاطب مطلب شما در موضوع آزاد از طریق لینک به سایت خودتان هدایت می‌شود به زودی ترافیک سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد و طبیعتا امتیاز بالاتری در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید گرفت. همچنین موضوع آزاد می‌تواند امکان خوبی برای لینک بیلدینگ در راستای سئوی سایت شما ایجاد کند.

•    آیا درج مطلب در موضوع آزاد برای من هزینه‌ای دارد؟​
خیر! موضوع آزاد یک رسانه رایگان برای مطالعه و درج مطالب مفید و ارزنده شماست. سیستم مدیریت محتوای موضوع آزاد طوری طراحی شده که بعد از امتیاز دهی به مطالب و وب سایت شما، مطالب با کیفیت تر را در صفحات اول قرار داده و امکان دیده شدن آنها را در صفحات شخصی کاربران افزایش می‌دهد.

•    آیا می‌توانم در موضوع آزاد تبلیغ کنم؟
بله، موضوع آزاد برای آن دسته از افرادی که اهداف تبلیغاتی دارند راه کار های خاصی دارد. هر چند شما میتوانید به صورت عادی و رایگان مطلبتان را در موضوع آزاد درج کنید، اما در صورتی که تمایل به تبلیغ و استفاده از راه کارهای بازاریابی محتوای موضوع آزاد را دارید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما، اطلاعات تماس خود را برای بخش تبلیغات موضوع آزاد ارسال نمائید تا دوستان شما در این واحد به زودی با شما تماس حاصل نمایند.

امروزه با افزایش سرسام آور تعداد تبلیغات بنری آنلاین در سایت های مختلف، کاربران دیگر به تبلیغات مزاحم بنری اهمیتی نداده و به دنبال مطالب مورد علاقه خود، به راحتی بنرهای تبلیغاتی را نادیده می‌گیرند؛ معضلی که محققان بازاریابی اینترنتی از آن با نام "کوری بنر" یاد می‌کنند.
اما ساختار محتوا محور موضوع آزاد، با در نظر گرفتن علاقه‌مندی‌های مخاطبین و ارائه مطالب مفید و مرتبط، این رسانه را به یکی از بهترین و به‌صرفه ترین ابزارهای تبلیغاتی آنلاین تبدیل کرده است. موضوع آزاد به شما کمک می‌کند تا با نشر مطالب مفید، مخاطبین علاقه‌مند به موضوع کسب و کار، محصول یا خدمات خود را پیدا کرده و از طریق لینک مطلبتان آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می کند.
سیستم تحلیل داده‌های موضوع آزاد نیز ابزاریست مطمئن و کارآمد برای بررسی میزان بازخورد مطلبتان که از طریق پنل مدیریت محتوا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

•    چگونه می‌توانم مطالبم را در موضوع آزاد منتشر کنم؟
می‌توانید از طریق صفحه نوشتن و بعد از عضویت در موضوع آزاد، طی 3 مرحله ساده لینک مطلب خود را به همراه یک عکس جذاب در موضوع آزاد درج کنید.

•    مطلبی در موضوع آزاد درج کردهام اما در سایت به نمایش در نیامده است. چرا؟
مطالبی که در سایت درج می‌کنید ابتدا توسط تیم مدیریت محتوای موضوع آزاد بررسی و پس از تائید منتشر خواهد شد. همچنین، هر چه کیفیت مطلبتان بیشتر باشد امکان درج آن در صفحه اول بیشتر خواهد بود. برای اینکه با شاخص های موضوع آزاد برای تعیین مطالب با کیفیت آشنا شوید می‌توانید مقاله "چگونه محتوای با کیفیت تولید کنیم؟" را مطالعه نمایید.

•    صفحه منتخب چه فرقی با دیگر صفحه های موضوع آزاد دارد؟
صفحه منتخب جایی است برای بهترین مطالبی که روزانه در موضوع آزاد ثبت می‌‍‌شوند. به این صورت که مطالبی که توسط شما در موضوع آزاد درج می‌شود ابتدا بررسی شده و مورد امتیاز دهی قرار می‌گیرد. مطالبی که بیش ترین امتیاز را دریافت می‌کنند در صفحه منتخب منتشر خواهند شد. همچنین آن‌هایی که امتیاز متوسط گرفته اند در صفحه بهترین مطالب انتشار پیدا می‌کنند، مطالبی که کمترین امتیاز ممکن را به خود اختصاص داده‌اند به صفحه ستون آزاد راه پیدا خواهند کرد.

•    به مطالب من چگونه امتیاز داده می‌شود؟
شاخص هایی برای امتیاز دهی به مطلب شما از طرف تیم مدیریت محتوا در نظر گرفته شده است و بر اساس آن ها امتیاز مطلب شما مشخص خواهد شد. برای اطلاعات بیش تر درباره این شاخص‌ها صفحه "چگونه به مطلب من امتیاز داده خواهد شد؟" را ببینید.

•    آیا ممکن است مطلب من تایید نشود؟
بله، دلایل مختلفی می تواند منجر به عدم تائید مطلب شما شود.
بخشی از این دلایل در صفحه قوانین سایت آمده است. همچنین اگر لینک مربوط به مطلبی که فرستاده‌اید خراب باشد، مطلب شما منتشر نخواهد شد. سایز و حجم عکسی که برای مطلبتان آپلود می‌کنید نیز تاثیر زیادی در زمان و کیفیت انتشار مطلب شما دارد. برای آشنایی بیشتر با شرایط تائید و امتیاز دهی به مطالب، صفحه "شرایط تائید" را مطالعه کنید.
•    من وبسایت ندارم، چه کار کنم؟
در صورتی که مطالب مفید و خوبی دارید ولی وبسایت یا وبلاگی ندارید می‌توانید از سیستم های آماده و رایگان و یا وبسایت های حرفه ای و ارزان قیمتی مثل cmssaz استفاده کنید و اول مطالبتان را در سایت خود منتشر کرده و بعد برای دیده شدن مطلبتان توسط میلیون ها خواننده، آن را در موضوع آزاد بازنشر کنید.

•    آیا لازم است عکسی که به همراه مطلبم برای موضوع آزاد می‌فرستم، شرایط خاصی داشته باشد؟
بله، اما این کار اصلا سخت نیست. می‌توانید در صفحه چگونه ابعاد عکس را تغییر دهیم؟ روش این کار را ببینید.

•    چگونه مطلب خود را ویرایش یا حذف کنم؟
از طریق "صفحه مدیریت مطالب" من می‌توانید این کار را انجام دهید.

•    چرا گاهی اوقات تأیید مطالب طولانی می‎شود؟
بررسی مطالب ثبت شده توسط کاربران یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت موضوع آزاد و رضایت شما باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط تیم مدیریت محتوا در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد، بنابراین با کمی تامل، مطلب ناب شما نیز در موضوع آزاد منتشر و توسط میلیون ها خواننده دیده خواهد شد.

•    آیا با درج مطلب در موضوع آزاد، نویسنده این سایت محسوب خواهم شد؟
خیر، در واقع شما مطلبی را در موضوع آزاد انتشار می‌دهید که پیش از این در یک وب‌سایت یا وبلاگ دیگر منتشر شده باشد. به عبارت دیگر شما لینک مطلب خود را به همراه خلاصه‌ای کوتاه از آن در موضوع آزاد درج می‌کنید و بدین طریق مخاطبان مطلب شما از طریق لینکی که در موضوع آزاد قرار داده‌اید به سایت شما هدایت می‌شوند.

•    چگونه می‌توانم با موضوع آزاد همکاری کنم؟
موضوع آزاد در بخش های مختلف آماده همکاری با شما عزیزان است. جهت همکاری، کافیست رزومه خود را به آدرس info@mozooazad.com ارسال کنید تا دوستان شما در واحد منابع انسانی آن را مورد بررسی قرار داده و با شما تماس بگیرند.

•    مطلبی که در موضوع آزاد منتشر کرده بودم به سرعت توسط افراد زیادی دیده شد. چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟
بهترین حمایت شما، ترویج موضوع آزاد است. پس لطفا موضوع آزاد را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید. با این کار مطلب بعدی شما هم بازدید کنندگان بیش‌تری خواهد داشت!

مطالب مرتبط:

تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.