بخونید، خونده بشید!
قوانین
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
قوانین

کاربر گرامی،
لطفا برای عضویت در موضوع آزاد، قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرمایید. توجه کنید که آغاز عضویت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن است.
-  موضوع آزاد تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آن‌ها می‌داند.
-  لینک یا آدرس وب سایت‌های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی است. وب سایت موضوع آزاد مسئولیتی در قبال محتوای لینک‌ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
-  در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می‌شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.
-  با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت ممیزی اطلاعات جمع‌آوری شده در سایت بکار رفته است اما به هیچ وجه نمی‌توان دقت و صحت آن‌ها را تضمین یا ادعا نمو‌د. بنا‌بر‌این موضوع آزاد هیچ گونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سایت‌ها، اشخاص و یا شرکت‌ها را به عهده نمی گیرد.
-  مطالب ثبت شده از طریق کاربران، ابتدا توسط موضوع آزاد بررسی و سپس در صورت تایید نشر داده خواهند شد.
-  چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه شود؛ تیم موضوع آزاد بر اساس صلاح‌دید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می‌کند.
-  موضوع آزاد در مقابل اطلاعات سایت‌های دیگرى که لینک آن‌ها در سایت قرار داشته باشد، مسئول نیست.
-  موضوع آزاد به هیچ سازمان، نهاد و تشکل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به صورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موضوع آزاد است.
-  پس از بارگذاری مطالب، تصاویر و ویدیو‌ها، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش آن‌ها نزد موضوع آزاد محفوظ خواهد ماند.
-  سایت‌هایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف شرع باشند پذیرفته نمی شوند.
-  سایت‌هایی که با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند پذیرفته نمی شوند.
-  سایت‌هایی که به نحوی به توهین قومیت‌ها و ملیت‌ها و زبان‌های مختلف مشغولند پذیرفته نمی شوند.
-  سایت‌هایی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند پذیرفته نخواهند شد.
-  سایت‌هایی که به فروش اجناس غیر مجاز می‌پردازند پذیرفته نخواهند شد.

موضوع آزاد ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می‌داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام کند.

تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.