بخونید، خونده بشید!
تبلیغات در موضوع آزاد
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
تبلیغات در موضوع آزاد

با تبلیغات هدفمند موضوع آزاد مخاطبین خود را در گروه های موضوعی مختلف پیدا کنید و با نرخ بازگشت سرمایه بالاتری کمپین های تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کنید.

6 دستورالعمل پخت سریع و آسان برای غذاهای سالم.

در این مطلب چند دستور پخت غذای سالم و فوری برای شما عزیزان گذاشتیم تا با تست این غذاها برای خودتون و خانوادتون یه سبک زندگی سالم رو کم کم جا بندازید. جالبه که چقدر غذاهای سالم میتونند خوشمزه باشند و به شادابی خانواده کمک کنند. در ادامه بخونید...

کمپین تبلیغاتی خودراشروع کنید

دیده شوید!

راهکارهای تبلیغاتی یکپارچه، گسترده وهدفمند!

 

تبلیغات یکپارچه با رابط کاربری

Native Advertising

چنانچه می‌خواهید مخاطب را به سمت سایت‌ یا صفحات فرود خودتان بکشانید، «تبلیغات یکپارچه با رابط کاربری موضوع آزاد» بهترین انتخاب شماست. با نرخ کلیک بالاتر از تبلیغات عادی بنری و با توجه به ماهیت کاربرمحور موضوع آزاد اگر در نظر دارید که کمپین‌های تبلیغاتی‌تان سریع‌تر به اهداف خودشان برسند و درصدد جذب مخاطبین باکیفیت هستید، «تبلیغات یکپارچه‌ با رابط کاربری موضوع آزاد» سرویس مورد نظر شماست.

 

 

محتوا برای برند

Branded Content

چنانچه به دنبال افزایش آگاهی نسبت به برند خودتان هستید، محتوای شخص‌سازی‌شده‌ای که ما برایتان تولید می‌کنیم، بهترین راه حل خواهد بود. در «محتوای شخصی‌سازی‌شده برای برند»، شما به استودیوی تولید محتوای موضوع آزاد اعتماد می‌کنید تا با توجه به سوژه‌های جذاب روز، از طرف شما برای مخاطبین کسب‌وکارتان محتوای جذاب و خوش‌خوان آماده کند.‌ اگر می‌خواهید دوست مشتریان‌تان باشید و از سوژه‌هایی که لذت می‌برند حرف بزنید، «محتوای شخصی‌سازی‌شده برای برند» بهترین انتخاب شماست!

 

 

محتوای سفارشی

Sponsored Content

چنانچه مطالبی می‌خواهید که مستقیما پیام سازمان، محصول، یا برند شما را به مخاطبین منتقل کند، «محتوای سفارشی حمایت‌شده» بهترین راهکار شماست. در «محتوای سفارشی حمایت‌شده» شما سوژه‌ای که مدنظر دارید را به استودیو تولید محتوای ما ارائه می‌دهید و ما با بهره‌گیری از تکنیک‌های داستان‌گویی، مطالبی باکیفیت برایتان تهیه می‌کنیم.

 

مجله آنلاین در موضوع آزاد

Exclusive Online Magazine

چنانچه می‌خواهید به صورت مداوم با مخاطبین خودتان ارتباط برقرار کنید و برند خودتان را در کنار مطرح‌ترین وبسایت‌ها و روزنامه‌ها و مجلات ایران قرار بدهید، «مجله‌ی آنلاین در موضوع آزاد» بهترین انتخاب شماست. اگر می‌خواهید از تمام مصائب تولید محتوا (از تقویم محتوا، تولید محتوا تا توزیع محتوا) رها بشوید، موضوع آزاد تنها وبسایت فارسی‌زبان است که این امکان را در اختیار برند شما می‌گذارد تا با کم‌ترین هزینه و بدون هیچ‌درگیری فنی، یک مجله‌ی اینترنتی تمام‌عیار داشته باشید.

 

 

محتوای هدفمند تولیدکنید!

صدای صنعت و حرفه خود باشید.

سفارش

همکاری با ما بسیار آسان است. ما آدرس ایمیل و آی‌دی تلگرام خودمان را به شما می‌دهیم تا هر زمان که خدمتی از ما خواستید، سریعا به ما اطلاع بدهید و از مشاوره‌ی رایگان تیم ما بهره‌مند شوید.

 

تولید محتوا

پس از مشخص شدن نقشه راه و اهداف تبلیغاتی شما، ما بخشی از تیم تولید‌محتوای‌ موضوع آزاد را به پروژه‌ی شما اختصاص خواهیم داد. 

 

انتشار

وقتی محتوای شما  آماده شود، ادیتورهای ما بر اساس نیازهای شما محتوای تولیدی را نهایی می‌کنند و برای شما می‌فرستند تا مطمئن شویم که حتما ۱۰۰٪ از کیفیت کار راضی هستید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.