بخونید، خونده بشید!
درباره ما
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
درباره ما

ماموریت ما

ما می‌خواهیم یک بهانه‌ی روزمره باشیم برای فکر کردن.


داستان ما

در عصر آهن هر ابزاری که آرزو می‌کردیم را ساختیم و در عصر صنعت هر صنعتی که رویای‌مان بود را بنا کردیم تا  عصر اطلاعات که وقت آرزوهای دیجیتالی رسید. آرزوهایی از جنس گوگل و فیسبوک و توییتر و بلاگر که همگی در وهله‌ی اول رویای آدم‌های معمولی بودند. 

ما هم خیلی معمولی یک رویا داریم. رویای کنارهم‌قرارگیری فکرهای زیبا.  

ما از پیگیری مجدانه‌ی رویایمان لذت می‌بریم. پس هر کسی را که می‌بینیم سریع می‌پرسیم که راستی شما چند نویسنده‌‌ی فارسی‌زبان می‌شناسید که هر روز نوشته‌هایشان را دنبال می‌کنید؟ اصلا نویسنده‌ای می‌شناسید که حاضر باشید برای خریدن کتاب جدیدش در صف بایستید؟ چقدر عادت کرده‌اید به خریدن یک مجله؟ به نظر شما می‌شود شخصیت هر فردی را از چیزهایی که می‌خواند، شناخت؟  

 


تیم ما

علیرضا رضایی
مدیر محصول

آقای رضایی را هرگز کسی علیرضا صدا نکرده ولی ما بدمان نمی‌آید که حالا بگوییم علیرضا در کانادا مهندسی صنایع خوانده، عاشق طراحی سیستم است و بیشتر از همه‌ی ما از تبدیل شدن یک ایده به واقعیت لذت می‌برد.

آقای رضایی چندان علاقه‌ای به دزدهای دریایی و زامبی‌ها ندارد و صرفا به چیزهایی  از قبیل “آدم‌های وقت‌شناس” و “استدلال‌های منطقی” علاقه‌مند است.

کتاب‌ مورد علاقه‌ی علیرضا
خاستگاه خودآگاهی در فروپاشی ذهن دوجایگاهی
از جولین جینز

محمد رضا ایدرم
استراتژیست سایت

کسی  نمی‌داند که ایدرم یعنی چه ولی به هر وضع استراتژیست ما یک شخصیت جدی‌ و خلاق است که عین همه‌ی استراتژیست‌ها همیشه از آمار و تخمین آینده صحبت می‌کند و برنامه‌ریزی کارها را عین چیدن  سربازها در صحنه‌ی یک جنگ‌ تاریخی انجام می‌دهد.

کتاب‌ مورد علاقه‌ی ایدرم
بررسی تاریخ تمدن
از آرنولد.جی.تویین‌بی

 

پرستو پورگیلانی
کارشناس محتوا

پرستو قدیمی‌ترین عضو تیم محتواست که مترجمی زبان انگلیسی خوانده. از قضا پرستو عاشق ترجمه کردن است ولی اینقدر مشغول ارتباط با نویسنده‌هاست که این‌روزها زیاد فرصت نمی‌کند به عشق همیشگی‌اش برسد.
هیچکس اندازه‌ی پرستو از دیدن یک خانه‌ی قدیمی و وسایل عتیقه ذوق نمی‌کند!

کتاب‌ مورد علاقه‌ی پرستو
دنیای سوفی
از یوستین گردر

فرزین سوری
کارشناس محتوا

فرزین از آن نویسنده‌هاست که زیادی عاشق موضوع‌آزادند، چون چندوقت‌پیش‌تر زندگی‌اش در هلند را ول کرد و یکراست به موضوع آزاد آمد. فرزین به نوشتن و حرف‌زدن با آدم‌ها علاقه دارد. حالا چه به انگلیسی و چه فرانسه، چه هلندی یا حتی ژاپنی! البته بعید نیست موقع حرف زدن با فرزین متوجه بشوید که زیاد از حد عاشق دزدهای دریایی‌ و زامبی‌هاست!

کتاب‌ مورد علاقه‌ی فرزین
شبیه‌سازی و بت‌سازی
از ژان بودریار 

 

مهسا بهلولی
کارشناس توسعه کسب و کار

کارشناسی مدیریت مالی خوانده و مدیریت ارشد کسب و کار. اما اگر فکر می‌کنید با این یکی دو جمله مهسا را شناخته‌اید اشتباه فکر می‌کنید.  مهسا مثبت‌نگرترین آدم دنیاست و در عین حال از گربه‌ها‌ متنفر است!

کتاب‌ مورد علاقه‌ی مهسا
بابالنگ دراز
از جین وبستر

زیبا خوشنواز
سرپرست اجرایی

بررسی تمام مطالبی که میره روی سایت به عهده‌ی اونه
از همه چیز خوشش میاد مگه اینکه عکسش ثابت بشه! ولی همیشه والیبال رو خیلی دوست داشته!

کتاب‌ مورد علاقه‌ی زیبا
مردان مریخی و زنان ونوسی
از جان گری

 

تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.