بخونید، خونده بشید!
آموزش‌کار با سایت محبوب یوتیوب برای تازه کاران
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
اختصاصی موضوع آزاد
آموزش‌کار با سایت محبوب یوتیوب برای تازه کاران
تیم تحریریه موضوع آزاد
6 دقیقه مطالعه / 1 سال پیش
img-content
ایشــو مگ ایشــو مگ
گزیــــده‌ تر بخوانیـــــد
دنبال کن
آموزش‌کار با سایت محبوب یوتیوب برای تازه کاران

اختصاصی موضوع آزاد:
در این مطلب می خواهیم شما و به خصوص تازه کاران را با سایت ویدئویی و محبوب یوتیوب آشنا کنیم. یوتیوب در سال 2005 پا به فضای مجازی گذاشت و در حال حاضر تبدیل به شبکه های شده است که در هر لحظه بیشتر از یک ساعت فیلم در آن آپلود می شود. با موضوع آزاد همراه باشید.

ساخت اکانت در یوتیوب
شروع کار با یوتیوب مثل شبکه های دیگر اجتماعی ساده است، زمانی که شما وارد صفحه اصلی سایت میشوید روی گزینه آبی "Sign In" کلیک کنید، البته میتوانید از اکانت جیمیل هم برای ورود استفاده کنید، بعد از وارد شدن گزینه "Create New Account" را انتخاب کرده و ا طلاعات اولیه ای مثل اسم، آدرس ایمیل و پسورد را که از شما میخواهند، پر کنید و برای ادامه "Continue" را انتخاب کنید.

آپلود ویدئوها
حالا شما در این شبکه یک اکانت دارید و میتوانید ویدئوهایی را که دوست دارید در آن به راحتی بارگذاری کنید. زمانی که کلیپ مورد نظر را آماده کردید، روی گزینه "Upload" کلیک کنید، در قسمت دیگر بارگذاری شما می توانید دیدن این ویدئو را برای عموم آزاد بگذارید یا آن را خصوصی کنید، و با توجه به حجم فایل و سرعت اینترنت تان برای آپلود شدن باید کمی صبور باشید.

اطلاعات آماری
ابزار Analytics به شما این امکان را می دهد که عملکرد ویدئوهای آپلود شده را ببینید، این ابزار شامل  تعداد ویدئوها، تعداد subscribers، مدت زمانی که مخاطبان برای دیدن هر ویدئو اختصاص داده اند و ویژگیهای جمعیتی مخاطبان مثل کشور، سن و جنس آن ها است.

عضو شدن در کانال ها
یکی از بهترین‌ کارها برای عضویت در کانال هایی که ویدئوهای محبوب شما را ارائه میدهند، جست وجو کردن و subscribe در این کانالها است و شما از طریق آنها می توانید وارد کانالهای دیگری که دوست دارید شوید.

تغییرات فرهنگی
با توجه به تنوع ویدئوهای موجود در یوتیوب شما با مشخص کردن لوکیشن٬تان در این شبکه میتوانید به ویدئوهای جدید محل زندگیتان دسترسی بیشتری داشته باشید. زیرا بسیاری از ویدئوها بر اساس مکان دسته بندی شده اند، اما اغلب آن ها هم با توجه به ژانر مثل فیلمهای تکنولوژی، بازی و ... دسته بندی شده اند.

مدیریت نظرات
در این شبکه افراد متفاوتی حضور دارند که گاهی با نام یا بدون نام برای ویدئوهای شما نظر می گذارند که ممکن است خواندن برخی از آن ها آزار دهنده و هجویات باشد، شما میتوانید با گزینه Reply  در ادامه نظر هر فرد، به آنها پاسخ بدهید یا به کل آنها را نادیده بگیرید.
شما همچنین می توانید دسترسی برخی افراد را از نظر دادن، محدود کنید، این کار بهترین روش برای کسانی است که از ادبیات نادرست و تهدید استفاده می‌کنند. 

مترجم
وحیده امینی
منبع
mashable
برچسب‌ها
اشتراک گذاری
از همین وب‌سایت مشاهده همه
img-content
1 دقیقه مطالعه / 10 ماه پیش
img-content
10 دقیقه مطالعه / 11 ماه پیش
مطالب مرتبط مشاهده همه
img-content
اشکان رحمانی اشکان رحمانی 4 دقیقه مطالعه | 3 هفته پیش
دیدگاه‌ها
comment_icon دیدگاهت رو بنویس...

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید

mozooazad
به مطالعه مطالب خوب و مفید علاقه‌مندید ؟
عضو خبرنامه پرخواننده‌ترین مطالب موضوع آزاد شوید !
* 2 خبرنامه در هفته. بهترین مطالب موضوع آزاد.
تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.