بخونید، خونده بشید!
اختصاصی موضوع آزاد
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
اختصاصی موضوع آزاد
8 ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل
تیم تحریریه موضوع آزاد
2308 خواننده / 4 دقیقه مطالعه / 1 ماه پیش
like2K
img-content
8 ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

اختصاصی موضوع آزاد:
آرایش کردن اغلب زمان زیادی از خانم ها می گیرد و شما اگر شاغل باشید، بهتر می دانید که صبح ها دقیقه ها و حتی ثانیه ها هم در حاضر شدن شما مهم هستند، در این مطلب می خواهیم چند ترفند آرایشی سریع را که زمان زیادی از شما نمی گیرند آموزش دهیم.

1- منظم باشید
احتمالا صبح‌ها هنگام آماده شدن، زمان زیادی  را صرف پیدا کردن وسایل مختلف آرایشی مثل ریمل، سایه، مداد و ... می کنید.
مهم نیست چه تعداد لوازم آرایشی دارد، بهتر است هر جنس از لوازمتان را در ظرف یا سبدی جداگانه قرار دهید، مثلا مداد شما نباید در کشوی شانه ها گم شود.در این صورت می توانید سریعتر آن ها را پیدا کنید و وسایلتان تمیزتر می‌مانند.

2- از انگشت ها استفاده نکنید
این تصور اشتباه وجود دارد که استفاده از انگشت ها سرعت آرایش را بیشتر می کند در حالی که استفاده از ابزار آرایش موجب چند برابر شدن سرعت کارتان می شود.
استفاده از انگشت ها موجب می شود مواد آرایشی به خوبی روی پوست تان ننشیند و نهایتا شما مدت زمان بیشتری برای ترمیم آن مشغول می‌شوید و مجبور هستید دست‌ها را هم در آخر کار بشویید.

3- برس و پد آرایش را تعویض کنید
برای استفاده و ترکیب چند رنگ کرم پودر یا پنکک بهتر است یک پد آرایشی جدید بردارید تا به رنگ دلخواه برسید زیرا استفاده از چند کرم زمانبر خواهد بود.

4- کرم ها را ترکیب کنید
اگر از چند کرم مرطوب کننده استفاده می کنید، آن ها را یکی کنید تا سریعتر کارتان انجام شده و صورت‌تان چند رنگ متفاوت به خود نگیرد. البته می‌توانید از کرم‌هایی استفاده کنید که چند ویژگی را با هم دارند، مثلا کرم پودرهای دارای مرطوب کننده بهتر از ترکیب های دستی خواهند بود.

5- از وسایل مختلف استفاده کنید
می توانید برای رنگ گرفتن بهتر، از سایه ها برای روشن کردن بخش هایی از پوست یا گونه ها، استفاده کنید یا از کرم پودر برای روشن کردن زیر چشم استفاده کنید.

6- خط چشم را حذف کنید
اگر عجله دارید، بهتر است از زدن خط چشم منصرف شوید.می توانید آن را با خودتان همراه داشته باشید تا زمانیکه سرتان خلوت شد استفاده کنید.

7- لایت آرایش کنید
اگر زمان کمی دارید می توانید به جای آرایش کل چشم ها تنها گوشه آن را کمی مداد بکشید یا از یک رژ لب ساده برای رنگ گرفتن لب ها استفاده کنید تا چهره تان بی روح نباشد.

8- از مهم ترین لوازم آرایشی استفاده کنید
زمانی که عجله دارید نیاز نیست از همه لوازم آرایشی استفاده کنید، مهم ترین لوازم آرایشی برای صورت شما عبارتند از : ریمل، رژ گونه و رژ لب.که استفاده از همه این ها تنها به 5 دقیقه زمان نیاز دارد، ریمل به دلیل دادن رنگ سیاه به مژه های شما، چشم هایتان را قبراق‌تر نشان می دهد و رژ لب و رژ گونه کمک می کند تا صورتتان رنگ بهتری گرفته و سرحال تر به نظر بیایید.

 

 

مطالب مرتبط مشاهده همه
img-content
یکی از برنامه‌های دونالد ترامپ لغو توافق‌های مربوط به تغییرات اقلیمی است. اگر این برنامه عملی شود، حاصل کار سال‌ها مبارزه به نحوی جبران ناپذیر برباد خواهد رفت. زمانش رسیده که در برابر این تهدید بایستیم. ...
6 دقیقه مطالعه / 1 هفته پیش
img-content
روغن نارگیل یکی از طبیعی ترین روغن هایی است که نه تنها برای طبخ مورد استفاده قرار می گیرد بلکه مصارف دیگری در خانه نیز دارد. همچنین می تواند نقش درمانی و زیبایی نیز داشته باشد. با خرید یک روغن نارگیل و وارد کردن آن به منزل خود از مزایایی که ...
9 دقیقه مطالعه / 1 هفته پیش
img-content
تمام خانم‌هایی که شما به پوستشان حسودی می‌کنید، به احتمال زیاد در کنار تمام مراقبت های زیبایی شان، از آب سرد استفاده می‌کنند. ادامه ی این متن را بخوانید تا به مزایای کاهش درجه ی آب پی ببرید. ...
6 دقیقه مطالعه / 1 هفته پیش
پیشنهاد سردبیر مشاهده همه
img-content
این خودرو که خانواده‌ی E کلاس را تکمیل خواهد کرد با برادران سدان، استیت، کوپه، آل ترین و نسخه‌ی کشیده‌تر مخصوص چین وظیفه‌ی جذب مشتریان بیشتر برای مرسدس را بر عهده دارند. نسخه‌ی روباز E کلاس از نظر ظاهری کاملاً شبیه نسخه‌ی کوپه است. ...
6 دقیقه مطالعه / 13 ساعت پیش
img-content
بانوهای اول دنیا همواره در دید رسانه ها و مردم قرار دارند. آن ها باید همیشه شاد و سرزنده و البته فوق العاده به نظر برسند و نقش یک الگو را برای زنان کشور خود ایفا کنند؛ از فعالیت های اجتماعی گرفته تا خانواده و دنیای مد و لباس. بانوهای اول بر ...
9 دقیقه مطالعه / 16 ساعت پیش
img-content
خب، این شاید یک مشکل عمده بسیار از خانواده‌ها باشد، تصور کنید که عضوی از خانواده دوست دارد گاه و بیگاه گیم بازی کند، تصور کنید که حین مطالعه همسرتان، شما دوست دارید یک فیلم ببینید یا به صدای فوتبال با صدای بلند توجه کنید، تصور کنید که زود ا ...
7 دقیقه مطالعه / 17 ساعت پیش
دیدگاه‌ها
comment_icon دیدگاهت رو بنویس...

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید

mozooazad
به مطالعه مطالب خوب و مفید علاقه‌مندید ؟
عضو خبرنامه پرخواننده‌ترین مطالب موضوع آزاد شوید !
* 2 خبرنامه در هفته. بهترین مطالب موضوع آزاد.
تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.