بخوانید، بنویسید، دیده شوید!
اختصاصی موضوع آزاد
بخوانید، بنویسید، دیده شوید!
موضوع آزاد
این مطلب به بخش "بعدا می‌خوانم" شما افزوده شد!
ورود
اختصاصی موضوع آزاد
8 ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل
تیم تحریریه موضوع آزاد
156 خواننده / 4 دقیقه مطالعه / 1 هفته پیش
img-content
8 ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

اختصاصی موضوع آزاد:
آرایش کردن اغلب زمان زیادی از خانم ها می گیرد و شما اگر شاغل باشید، بهتر می دانید که صبح ها دقیقه ها و حتی ثانیه ها هم در حاضر شدن شما مهم هستند، در این مطلب می خواهیم چند ترفند آرایشی سریع را که زمان زیادی از شما نمی گیرند آموزش دهیم.

1- منظم باشید
احتمالا صبح‌ها هنگام آماده شدن، زمان زیادی  را صرف پیدا کردن وسایل مختلف آرایشی مثل ریمل، سایه، مداد و ... می کنید.
مهم نیست چه تعداد لوازم آرایشی دارد، بهتر است هر جنس از لوازمتان را در ظرف یا سبدی جداگانه قرار دهید، مثلا مداد شما نباید در کشوی شانه ها گم شود.در این صورت می توانید سریعتر آن ها را پیدا کنید و وسایلتان تمیزتر می‌مانند.

2- از انگشت ها استفاده نکنید
این تصور اشتباه وجود دارد که استفاده از انگشت ها سرعت آرایش را بیشتر می کند در حالی که استفاده از ابزار آرایش موجب چند برابر شدن سرعت کارتان می شود.
استفاده از انگشت ها موجب می شود مواد آرایشی به خوبی روی پوست تان ننشیند و نهایتا شما مدت زمان بیشتری برای ترمیم آن مشغول می‌شوید و مجبور هستید دست‌ها را هم در آخر کار بشویید.

3- برس و پد آرایش را تعویض کنید
برای استفاده و ترکیب چند رنگ کرم پودر یا پنکک بهتر است یک پد آرایشی جدید بردارید تا به رنگ دلخواه برسید زیرا استفاده از چند کرم زمانبر خواهد بود.

4- کرم ها را ترکیب کنید
اگر از چند کرم مرطوب کننده استفاده می کنید، آن ها را یکی کنید تا سریعتر کارتان انجام شده و صورت‌تان چند رنگ متفاوت به خود نگیرد. البته می‌توانید از کرم‌هایی استفاده کنید که چند ویژگی را با هم دارند، مثلا کرم پودرهای دارای مرطوب کننده بهتر از ترکیب های دستی خواهند بود.

5- از وسایل مختلف استفاده کنید
می توانید برای رنگ گرفتن بهتر، از سایه ها برای روشن کردن بخش هایی از پوست یا گونه ها، استفاده کنید یا از کرم پودر برای روشن کردن زیر چشم استفاده کنید.

6- خط چشم را حذف کنید
اگر عجله دارید، بهتر است از زدن خط چشم منصرف شوید.می توانید آن را با خودتان همراه داشته باشید تا زمانیکه سرتان خلوت شد استفاده کنید.

7- لایت آرایش کنید
اگر زمان کمی دارید می توانید به جای آرایش کل چشم ها تنها گوشه آن را کمی مداد بکشید یا از یک رژ لب ساده برای رنگ گرفتن لب ها استفاده کنید تا چهره تان بی روح نباشد.

8- از مهم ترین لوازم آرایشی استفاده کنید
زمانی که عجله دارید نیاز نیست از همه لوازم آرایشی استفاده کنید، مهم ترین لوازم آرایشی برای صورت شما عبارتند از : ریمل، رژ گونه و رژ لب.که استفاده از همه این ها تنها به 5 دقیقه زمان نیاز دارد، ریمل به دلیل دادن رنگ سیاه به مژه های شما، چشم هایتان را قبراق‌تر نشان می دهد و رژ لب و رژ گونه کمک می کند تا صورتتان رنگ بهتری گرفته و سرحال تر به نظر بیایید.

 

 

mozooazad
به مطالعه مطالب خوب و مفید علاقه‌مندید ؟
عضو خبرنامه پرخواننده‌ترین مطالب موضوع آزاد شوید !
* 2 خبرنامه در هفته. بهترین مطالب موضوع آزاد.
مطالب مرتبط مشاهده همه
img-content
موهای ما برای رشد کردن، درخشش داشتن و پرپشت شدن به مواد مغذی و مکمل‌های خاصی نیاز دارد که چند نمونه از آنها را در ادامه خواهیم خواند. با موضوع آزاد همراه باشید. ...
100 خواننده / 6 دقیقه مطالعه / 2 روز پیش
img-content
زمانی که گونه ها،ناحیه بینی،پیشانی و چانه قرمز میشوند یعنی روزاسه به سراغمان آمده است.این قرمز شدن با گذشت زمان امکان دارد بدتر شود و امکانش هست که رگ های خونی پوست را هم ببینیم.در بعضی افراد روزاسه سبب بروز برآمدگی های پر از چرک و جوش میشو ...
21 خواننده / 5 دقیقه مطالعه / 2 روز پیش
img-content
اگر می خواهید برای آقایان جذاب باشید و در جمع بدرخشید، از اشتباهات رایج آرایشی که آقایان را فراری میدهدخودداری کنید. در زیر به 10 مورد از اشتباهات آرایشی اشاره می کنیم که مردها از آن متنفر هستند. اشتباهات آرایشی خانم ها که مردها از آن متنفر ...
38 خواننده / 5 دقیقه مطالعه / 3 روز پیش
پیشنهاد سردبیر مشاهده همه
img-content
شهر زیرزمینی جایی درست در وسط نوش‌آباد، در ۱۰ کیلومتری کاشان واقع شده است. بخش‌هایی از معماری این شهر دست‌کند نخستین بار در سال ۱۳۸۳ توسط یکی از اهالی نوش‌آباد کشف شد و پس از آن بود که هیات باستان‌شناسی، کاوش در آن را آغاز کرد. ...
2 خواننده / 5 دقیقه مطالعه / 1 ساعت پیش
img-content
دبیر اجرایی نهمین همایش سکته مغزی؛ تغییر سبک زندگی، چاقی‌، فشار خون بالا، دیابت و کم‌تحرکی، استرس و مصرف روان‌گردان ها را از علل بروز سکته مغزی در جوانان عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر احسان شریفی‌پور در آستانه برگزاری نهمین همایش س ...
1 خواننده / 5 دقیقه مطالعه / 1 ساعت پیش
img-content
یادگیری ماشین، شبکه‌های عصبی، پردازش زبان طبیعی، الگوریتم‌های ژنتیک و خلاقیت‌های محاسباتی تنها بخشی از پیشرفت‌های توان محاسباتی ما است. با این حساب به نظر می‌رسد هوش مصنوعی از نوع ساده آن در حال تکامل به سوی نوع خودآگاه است. اما در حال حاضر ...
1 خواننده / 7 دقیقه مطالعه / 1 ساعت پیش
تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.