بخونید، خونده بشید!
چگونه برند یا محصول خود را در موضوع آزاد معرفی کنیم؟
بخونید، خونده بشید!
موضوع آزاد
این مطلب به بعدا می خوانم شما افزوده شد!
خودت انتخاب کن
اختصاصی موضوع آزاد
چگونه برند یا محصول خود را در موضوع آزاد معرفی کنیم؟
تیم تحریریه موضوع آزاد
4 دقیقه مطالعه / 1 سال پیش
img-content
ایشــو مگ ایشــو مگ
گزیــــده‌ تر بخوانیـــــد
دنبال کن
چگونه برند یا محصول خود را در موضوع آزاد معرفی کنیم؟

مردم به دنبال خواندن تبلیغ شما نیستند. این واقعیت تولید محتوا در فضای اینترنت است! به جای پیروی از روال همیشگی شرکت ها و راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی تکراری، پیشنهاد میکنیم با تولید محتوای واقعا مفید مخاطبین را با نام و برند خود آشنا کنید. تحقیقات یک تیم بازاریابی نشان داده که وقتی مردم یک برند را به عنوان متخصص در یک زمینه خاص میشناسند و به او اعتماد میکنند، احتمال خرید از آن برند تا 95 درصد افزایش میابد!

شما در هر کسب و کاری که باشید حتما در حوزه کاری خود اطلاعات مفید زیادی دارید. این اطلاعات را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید و محتوای مفیدی که مخاطبین شما به دنبال آن هستند را تولید کنید. با یک مطلب خوب میتوانید اعتماد مخاطب را جلب کنید و خود را در حیطه کاریتان به عنوان یک متخصص و صاحب دانش معرفی کنید.

تولید محتوا با این نگاه نه تنها باعث میشود که مطالب و سایت شما بازدید بیشتری داشته باشند، بلکه احتمال تبدیل شدن بازدید کننده به مشتری را نیز افزایش میدهد.

برای مثال اگر در زمینه خرید و فروش ملک کار میکنید، به جای درج مطلب با این عنوان

  • خرید ملک دبی

مطالبی با این عناوین و محتوا تولید کنید:

  • مشکلات خرید ملک در دبی
  • پر رونق ترین محله ها برای خرید ملک در دبی
  • 7 راه کار برای خرید ملک در دبی برای افراد غیر مقیم

همان طور که میبینید، این مطالب به طور مستقیم از مخاطب دعوت به خرید یا بازدید از سایت نکرده ولی افراد علاقه مند به خرید ملک در دبی را به سمت خود میکشاند. اگر محتوایی که نوشته اید واقعا مفید باشد، مطمئن باشید کاربران خودشان شماره تماس، تعرفه ها و یا سایر خدمات شما را پیدا خواهند کرد. هر چند بهتر است در انتهای مطلب لینک تعرفه ها و خدمات خود را نیز درج کنید. دقت کنید، مطلب خوب خود را به یک رپورتاژ آگهی تبدیل نکنید! یک لینک به صفحه جدید کافیست، نیازی به درج قیمت و ... در انتهای یک مطلب خوب نیست.

یک مثال خوب!
محتوای یکی از کاربران موضوع آزاد را ببینید! سایت "محتوا سازی" اخیرا مطلبی در موضوع آزاد بازنشر داده که شاید جالب توجه همه برند ها و سازمان ها باشد. محتوا سازی به جای تبلیغ مستیم سایت یا خدمات خود، با تولید محتوای مفید و کاربردی، هم مخاطبین را با سایت خود آشنا میکند و هم اینکه خود را در یک زمینه خاص به عنوان متخصص معرفی کرده. پیشنهاد میکنیم محتوای خوب این سایت با عنوان "بازاریابی محتوایی چیست" را حتما مطالعه کنید.

مخاطبین خود را بشناسید!
موضوع آزاد جایی برای نشر محتوای تبلیغاتی نیست. هرچند اگر مطلب شما قوانین کشور و قوانین سایت را رعایت کرده باشد ما آن را منتشر خواهیم کرد، اما مطالب غیر مفید و تبلیغات مستقیم در صفحه ستون آزاد منتشر خواهند شد و مسلما بازدید کمتری خواهند داشت. اما اگر میخواهید مطالبتان در صفحه مطالعات شخصی کاربران موضوع آزاد به نمایش دربیاید، یا حتی مطلبتان در صفحه اول منتشر شود، محتوای ارزشمند و حرفه ای تولید کنید و ما این اطمینان را به شما میدهیم که مطالبتان دیده خواهند شد.

کاربران موضوع آزاد به دنبال محتوای ارزشمند و مفید هستند، از این رو توصیه میکنیم دست به کار شوید و تخصص خود را با موضوع آزاد به اشتراک بگذارید. اگر در نگارش دانش و تخصص خود نیز نیاز به کمک داشتید، کارشناسان محتوای موضوع آزاد در کنار شما هستند. با ما تماس بگیرید تا در برنامه ریزی استراتژی بازاریابی محتوا و همچنین تولید و توزیع محتوای برند شما درکنارتان باشیم.


تماس با کارشناسان تولید محتوای موضوع آزاد


 

اشتراک گذاری
از همین وب‌سایت مشاهده همه
img-content
1 دقیقه مطالعه / 1 سال پیش
img-content
10 دقیقه مطالعه / 1 سال پیش
دیدگاه‌ها
comment_icon دیدگاهت رو بنویس...

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید

mozooazad
به مطالعه مطالب خوب و مفید علاقه‌مندید ؟
عضو خبرنامه پرخواننده‌ترین مطالب موضوع آزاد شوید !
* 2 خبرنامه در هفته. بهترین مطالب موضوع آزاد.
تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.